Notowania

finanse
02.04.2019 10:27

PG Dutch Holding i Ipopema złożyły do UOKiK wniosek ws. wspólnego przedsiębiorcy

PG Dutch Holding i Ipopema 138 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych (Ipopema 138 FIZAN) złożyły wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie wspólnego przedsiębiorcy tworzonego w celu budowy parku magazynowo-logistycznego, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 28 marca br., sprawa jest w toku.

PG Dutch należy do grupy kapitałowej Panattoni, która świadczy usługi deweloperskie związane z obiektami przemysłowymi, magazynowymi i biurowymi. Jako zarządca obiektów, grupa kapitałowa Panattoni świadczy również kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajętej powierzchni w zakresie prowadzenia rozliczeń mediów, zapewnienia sprawności urządzeń technicznych jak i profesjonalnego wyglądu magazynów. Grupa Panattoni prowadzi również działalność w zakresie wynajmu powierzchni przemysłowej (magazynowej) w regionie Warszawy (województwo mazowieckie), Poznania (województwo wielkopolskie), Krakowa (województwo małopolskie), Szczecina (województwo zachodniopomorskie), Polski północnej (województwo pomorskie), Polski centralnej (województwo łódzkie), Wrocławia (województwo dolnośląskie) oraz Górnego Śląska (województwo śląskie).

Ipopema 138 FIZAN został utworzony i działa zgodnie z ustawą o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi i jest zarządzany i reprezentowany przez Ipopema TFI. Ipopema TFI jest podmiotem w 100 % zależnym od Ipopema Securities, która jest spółką publiczną.

Tagi: finanse, bankowość, budownictwo, nieruchomości, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz