Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
18.03.2020 14:44

Play uzyskał od banków dodatkową linię kredytową wysokości do 1,2 mld zł

P4 - spółka całkowicie zależna od Play Communications, zawarła porozumienie z bankami w sprawie ustanowienia i zagwarantowania dodatkowej linii kredytowej w wysokości do 1,2 mld zł na okres trzech lat, podała spółka. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd P4 sp. z o.o. informuje, że 18 marca 2020 r. spółka zawarła porozumienie z BNP Paribas Bank Polska S.A., DNB Bank ASA, DNB Polska S.A., PKO Bank Polski S.A., Raiffeisen Bank International AG i Santander Bank Polska S.A. w sprawie ustanowienia i zagwarantowania dodatkowej linii kredytowej w wysokości do 1,2 mld zł na okres trzech lat na podstawie umowy kredytów uprzywilejowanych z 7 marca 2017 r. (zmienionej 14 czerwca 2017 r. oraz 8 stycznia 2019 r.)" - czytamy w komunikacie.

"Po ustanowieniu finansowania, środki zostaną wykorzystane na ogólne cele korporacyjne, w tym nakłady inwestycyjne oraz spłatę lub przedpłatę istniejącego zadłużenia. Koszt finansowania obniży średnią stopę procentową zadłużenia spółki" - podsumowano w materiale.

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-03-2020

Tak dostaliNa 5G . Aby nam dzieci pozabijać.

Rozwiń komentarze (1)