Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poczta Polska ma umowę na dostawę oprogramowania IT o wartości ponad 95 mln zł

7
Podziel się:

Poczta Polska podpisała umowę z firmą Integrated Solutions na dostawę licencji wsparcia technicznego oraz wsparcia do usług pakietów biurowych, poczty elektronicznej oraz oprogramowania do posiadanych już stacji roboczych i serwerów o wartości ponad 95 mln zł, podała spółka. Umowa została podpisana na okres 36 miesięcy.

Poczta Polska ma umowę na dostawę oprogramowania IT o wartości ponad 95 mln zł
bEDDLjkl

"Podpisaliśmy umowę dotyczącą usług informatycznych w Poczcie Polskiej. Na podstawie przeprowadzonej szczegółowej analizy dotyczącej wykorzystania przez Spółkę oprogramowania firmy Microsoft, jako Zarząd doprowadziliśmy jednak ostatecznie do tego, że Poczta Polska w zakresie kontraktu odnoszącego się do wykorzystywania technologii Microsoft dokona blisko 30 mln zł brutto oszczędności wobec kosztów analogicznych dostaw ponoszonych w latach ubiegłych" - powiedział prezes Poczty Polskiej Tomasz Zdzikot, cytowany w komunikacie.

Umowa w swoim zakresie ma zabezpieczyć produkty i usługi na potrzeby całej Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej S.A. tj. dla: Poczty Polskiej S.A., Banku Pocztowego S.A. oraz Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o, podano również.

Poczta Polska to największy polski pracodawca zatrudniający ponad 80 tys. pracowników w całym kraju. Posiada największą sieć dystrybucyjno-logistyczną w kraju, obejmującą ponad 7,6 tys. placówek.

bEDDLjkO
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(7)
Amator
9 miesięcy temu
I tak to nie bedzie dobrze działać.
JanWie
9 miesięcy temu
Sasin załatwił
No tego
9 miesięcy temu
Największy pracodawca w Polsce który płaci najniższą krajową
bEDDLjkP
Gość
9 miesięcy temu
Zastanawiam się skąd tyle nienawiści na tym portalu? Pod każdym artykułem jęczące ktosie którym wszystko nie pasuje.
Ciekawe
9 miesięcy temu
Microsoft ? Czyli uzależnienie od Ameryki nieprzerwanie trwa. A można wszystko zrobić na linuxie i będzie 80 % taniej i więcej pieniędzy dla programistów zostanie. Oj broń USA i oprogramowanie w USA, gaz z USA .... a Polak dalej biedny, a amerykańscy żydzi się cieszą. Ciekawe co w zamian dostaje Polak ? Ładny film w telewizji i poczucie bezpieczeństwa ? Oj smutne to smutne. Ale tak ten świat jest zbudowany "niezależny" mały zawsze jest wykorzystywany przez większego, który pokonał innego większego. Ryby się zjadają.