Notowania

handel detaliczny
08.05.2019 11:36

Poczta Polska ma umowę ze SwipBox, w pilotażu będzie 200 automatów na przesyłki

Warszawa, 08.05.2019 (ISBnews) - Poczta Polska ma umowę ze SwipBox duńskim dostawcą urządzeń i software'u do odbioru przesyłek kurierskich, podał SwipBox. W ramach pilotażowego projektu, SwipBox udostępni Poczcie Polskiej 200 automatów do odbioru przesyłek zlokalizowanych m.in w sklepach Biedronka, jak i w placówkach pocztowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Oferta SwipBox to odpowiedź na znaczny wzrost popytu na zautomatyzowane punkty odbioru. Nasze rozwiązanie jest popularne wśród konsumentów nie tylko ze względu na wygodę odbioru, ale także zmniejszenie kosztów samej dostawy, co w efekcie przynosi korzyści całemu polskiemu rynkowi e-commerce. Cieszymy się, że możemy wraz z Pocztą Polską rozbudowywać sieć naszych automatów, dając uczestnikom rynku możliwość wyboru najlepszego dla nich rozwiązania" - powiedział dyrektor zarządzający SwipBox Polska Michał Czechowski, cytowany w komunikacie.

W perspektywie do 2023 r. Poczta Polska planuje zwiększyć dwukrotnie swoje przychody w tym segmencie.

"Poczta Polska jest jedyną polską firmą kuriersko-logistyczną działającą na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają i przyspieszają obsługę przesyłek. Naturalną konsekwencją rozwoju oferty jest optymalizacja pierwszej i ostatniej mili, dzięki usłudze oferowanej przez firmę SwipBox" - powiedział prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski, cytowany w komunikacie.

W ramach pilotażowego projektu, SwipBox udostępni Poczcie Polskiej 200 automatów do odbioru przesyłek zlokalizowanych m.in w sklepach Biedronka, jak i w placówkach pocztowych.

SwipBox to duński producent i operator automatów do odbioru przesyłek z własnym zapleczem programistycznym. Firma dostarcza od 2012 r. rozwiązania sprzętowe i software'owe dla logistyki, branży retail oraz detalistów i konsumentów.

Tagi: handel detaliczny, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz