Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PunkPirates: Koszty gry 'DANGER! Escape Lab' zwróciły się w ciągu 2 dni

0
Podziel się

Nakłady finansowe poniesione na produkcję i wydanie gry "DANGER! Escape Lab" zwróciły się w ciągu dwóch dni od uruchomienia sprzedaży, podał współproducent i wydawca tytułu PunkPirates.

PunkPirates: Koszty gry 'DANGER! Escape Lab' zwróciły się w ciągu 2 dni
bDJHMJmd

"Z zadowoleniem informujemy o naszej najnowszej propozycji dla fanów wirtualnej rzeczywistości - 'DANGER! Escape Lab', której premiera odbyła się 15 grudnia. Sprzedaż, którą odnotowaliśmy w ciągu dwóch dni, wpłynęła na całkowity zwrot kosztów przeznaczonych na produkcję i wydanie gry, co pozwala generować nam zyski. Nasz model biznesowy uwzględnia krótki cykl produkcyjny, który trwa maksymalnie 12 miesięcy. Chcemy wydawać od trzech do czterech gier VR rocznie i mamy nadzieję na ich dobre przyjęcie przez fanów tego gatunku" - powiedział członek zarządu PunkPirates ds. rozwoju Leszek Krajewski, cytowany w komunikacie.

"DANGER! Escape Lab", pierwotnie znana jako "DANGER! COVID-19", jest jedną z kilku gier studia, których fabuła koncentruje się na działaniach związanych ze zmianą biegu określonych wydarzeń poprzez sprawne wykonanie określonych zadań w wyznaczonym czasie. Gracz wciela się w pracownika laboratorium i staje przed wyzwaniem zablokowania rozprzestrzeniania się groźnego wirusa.

PunkPirates (dawniej IQ Partners)
to notowane na rynku głównym studio do tworzenia gier VR. Zajmuje się produkcją, publikacją i marketingiem wydawanych tytułów.

bDJHMJmG
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(0)