Notowania

Przejdź na

*PremierDonald Tuskpotwierdził swoją wczorajszą deklarację interwencji na rynku walutowym. Premier jest zdania, że _ należy uruchamiać środki europejskie bardziej dynamicznie _. *

Wielu ekonomistów uważa, że deklaracja rządu wywoła reakcję sprawdzającą i testującą ze strony rynku. Premier stwierdził, że rząd zachowa zimną krew. _ My nie możemy sobie pozwolić na bezradność. Strramy się działać bardzo odpowiedzialnie, rozważnie i powściągliwie. Nikt naszego rządu nie sprowokuje abyśmy działali w sposób powodowany emocjami. Nam nie zabraknie ani zimnych nerwów ani konsekwencji _ - stwierdził Donald Tusk.

WedługGrzegorza Napieralskiegorząd nie radzi sobie z kryzysem. _ Rząd nie potrafi znaleźć recepty. Przegrywa z kryzysem. Przez co przegrywają Polacy. Dlatego Polacy zaczynają się niecierpliwić _ - uważa przewodniczący SLD.

Przewodniczący SLD uważa, że błędem premiera jest określanie poziomu od którego zacznie interwencję. _ Wymawianie kwot, czy wysokości złotówki w której rząd będzie interwieniował powoduje że albo premier coś wiec albo zachowuje się nieodpowiedzialnie _ - stwierdził Napieralski.

Tagi: grzegorz napieralski, giełda, raport, gospodarka, raporty giełdowe
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz