Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Road Studio uruchomi crowdfundingową emisję akcji na 2 mln zł 9 lutego br.

0
Podziel się:

Road Studio rozpocznie publiczną ofertę akcji nowej emisji w dwóch transzach o łącznej wartości 2 mln zł 9 lutego br., podała spółka. Pierwsza transza będzie skierowana m.in. do inwestorów instytucjonalnych, a druga, której warunki będą prezentowane na Crowdconnect.pl, rozpocznie się 16 lutego br. i będzie dostępna dla wszystkich inwestorów, podano także.

Road Studio uruchomi crowdfundingową emisję akcji na 2 mln zł 9 lutego br.

"Cieszymy się, że po kilku miesiącach przygotowań możemy dać inwestorom zainwestować w naszą spółkę po raz kolejny. Dzięki środkom pozyskanym w ramach drugiej rundy finansowania zamierzamy zrealizować prace nad kolejnymi 5 grami z serii 'Truck' oraz 'Motorcycle'. Ponadto, aby proces produkcji przebiegał jeszcze sprawniej, poszerzamy zespół o kolejnych specjalistów z zakresu designu i kodowania. Przygotowujemy się również do publikacji dema 'Alaskan Truck Simulator'" - powiedział prezes Maciej Nowak, cytowany w komunikacie.

W ramach I transzy rozpoczynającej się 9 lutego br. Road Studio zamierza pozyskać do 1 mln zł. Natomiast w ramach II transzy spółka planuje zgromadzić pozostały 1 mln zł. Pozyskane środki pozwolą studiu sfinalizować prace nad nowymi projektami o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Road Studio deklaruje, że zakończenie rundy finansowania pozwoli jej na rozpoczęcie procesu wprowadzenia wyemitowanych akcji na rynek NewConnect. Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie tego procesu jest INC, podano także.

"Chcemy dać naszym nowym inwestorom komfort szybkiego debiutu na giełdzie i uwolnienia wartości Road Studio, dlatego zaraz po zakończeniu II rundy finansowania rozpoczniemy proces wejścia na NewConnect. Naszym doradcą będzie Grupa INC, która wesprze nas w przygotowaniu dokumentu informacyjnego oraz w kontakcie z GPW. Naszym planem jest debiut jeszcze w tym roku" - dodał Nowak.

Road Studio to nowa spółka założona przez Movie Games oraz Macieja Nowaka, inwestora oraz menadżera z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)