Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rossmann otworzy regionalny hub dystrybucyjny w Jankach pod Warszawą

0
Podziel się

Rossmann wynajął 3 600 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w parku dystrybucyjnym Panattoni Park Warsaw South Janki, podała firma Axi Immo, która w transakcji doradzała najemcy. Sieć drogeryjna otworzy tam regionalny hub dystrybucyjny.

Rossmann otworzy regionalny hub dystrybucyjny w Jankach pod Warszawą
bDXNWMfF

"Rossmann posiada główne centrum dystrybucyjne w Łodzi oraz dwa regionalne centra dystrybucji - w Grudziądzu i Pyskowicach. Hub dystrybucyjny Rossmann w Panattoni Park Warsaw South Janki będzie działał w modelu cross-dock i obsługiwał rynek Warszawy i okolic. Firma zajmie 3 480 m2 powierzchni magazynowej oraz 120 m2 powierzchni biurowej w centrum dystrybucyjnym w Jankach" - czytamy w komunikacie.

"Hub dystrybucyjny dla aglomeracji warszawskiej wpisuje się w naszą strategię sprawnej obsługi logistycznej sieci sklepów, którą co roku dynamicznie powiększamy. Warszawa to dla nas kluczowy rynek. Zależało nam na obiekcie, który pozwoli na realizację dostaw w krótkich oknach czasowych za pomocą aut dostawczych. Po analizie dostępnych na rynku propozycji zdecydowaliśmy się na magazyn Panattoni w Jankach, ze względu na lokalizację i bardzo dobrze dopasowany do naszych potrzeb layout modułu" - powiedział Dominik Pająk z firmy Rossmann.

Panattoni Park Warsaw South Janki to park magazynowy o łącznej powierzchni ponad 70 500 m2, składający się z 2 nowoczesnych budynków magazynowych oferujący najwyższą jakość powierzchni magazynowo- biurowej, dostosowanej do potrzeb klientów z różnych branż. Położenie parku dystrybucyjnego bezpośrednio przy węźle Janki drogi ekspresowej S8 łączącej drogę ekspresową S2 z drogą krajową nr 7 w kierunku Krakowa i Słowacji - stwarza optymalne warunki dla dystrybucji na rynek Warszawy, Polski Centralnej, a także całej Europy.

bDXNWMgi
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)