Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sąd zatwierdził układ Vivid Games przyjęty w przyspieszonym postępowaniu

0
Podziel się

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy wydał postanowienie o zatwierdzeniu układu w dotyczącym Vivid Games przyspieszonym postępowaniu układowym z układem częściowym, podała spółka.

bEgefURN

"Układ w kształcie zatwierdzonym przez sąd zakłada spłatę wierzytelności wynikających z obligacji serii A w dwunastu ratach, płatnych kwartalnie, wraz z jednoczesną wypłatą odsetek w takiej samej wysokości, jak wynikająca z warunków emisji obligacji za okres od dnia uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu. Spółka zapłaci obligatariuszom również odsetki ustawowe za opóźnienie od dnia wykupu obligacji do dnia poprzedzającego dzień uprawomocnienia się postanowienia o zatwierdzeniu układu" - czytamy w komunikacie.

Wykonywanie przez spółkę układu rozpocznie się po stwierdzeniu przez sąd prawomocności postanowienia o zatwierdzeniu układu, o czym Vivid Games poinformuje osobnym raportem, podano także.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

bEgefUSq
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)