Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
24.03.2020 10:26

Santander Leasing umożliwia odroczenie spłaty raty do 6 miesięcy

Santander Leasing wprowadza udogodnienia dla przedsiębiorców - szybką możliwość zmiany harmonogramu i odroczenia rat o maksymalnie 6 miesięcy bez opłat za odroczenie spłaty, podała spółka. Santander Leasing zaoferował także środki pomocowe dla swoich partnerów biznesowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zasady są proste, wnioski mogą być składane zdalnie, będą realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne spółka odstępuje od opłat za odroczenie spłat rat. W celu skorzystania z propozycji Santander Leasing wystarczy do tego jedynie wniosek klienta, który bezpłatnie i szybko można złożyć poprzez eBOK24, podano.

"Naszym priorytetem jest zmniejszenie poziomu niepewności wśród naszych klientów i wspólne przejście tego trudnego czasu epidemii. Działamy tak, żeby klient mógł szybko i bez zbędnych kroków zmniejszyć obciążenia finansowe w najbliższych 3 lub 6 miesiącach" - powiedział dyrektor zarządzający Santander Leasing Mariusz Włodarczyk, cytowany w komunikacie.

Spółka wprowadziła takie zasady pracy, które zwiększają bezpieczeństwo współpracy dla naszych klientów, pracowników i partnerów biznesowych.

Santander Leasing zaoferował także środki pomocowe dla swoich partnerów biznesowych, w tym dla dealeów pojazdów oraz maszyn i urządzeń. Przygotowane są konkretne rozwiązania skierowane właśnie do tych podmiotów. Spółka m.in. rezygnuje z przewidzianych w umowach dodatkowych odsetek lub kar.

"Jeśli dealer nie zrealizuje założonych planów sprzedażowych, dajemy możliwość wydłużenia terminu płatności odsetek kwartalnych w pożyczce finansującej stok nawet o 90 dni. Dodatkowo wydłużamy do 90 dni możliwość spłaty częściowej lub całkowitej przedmiotów finansowania, dla których zbliża się termin rotacji" - czytamy dalej.

Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z propozycji i wydłużyć termin płatności składają wniosek w formie elektronicznej.

"Działamy razem! Takie hasło przyświeca nam w tych trudnych dniach. Działamy również zgodnie z zasadą - ograniczamy ryzyko, nie biznes. W tym kontekście przygotowane przez nas propozycje mają przede wszystkim zabezpieczyć naszych partnerów biznesowych i dostawców. Jesteśmy przekonani, że takie działania są potrzebne dla zapewnienia ciągłości biznesowej oraz wspólnego przejścia z naszymi partnerami dostawcami przez ten okres" - podsumował dyrektor zarządzający, linia małych i średnich przedsiębiorstw w Santander Leasing Jakub Poręcki, cytowany w komunikacie.

Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing), należy do grupy Santander Bank Polska. Jest wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń. Oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora małych i średnich firm oraz korporacyjnym.

Tagi: finanse, bankowość, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz