Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel detaliczny
28.05.2020 15:49

Sieć Spar: Drogeria Vica dołączyła do projektu 'Shop in Shop'

Spółka Wasz Sklep Spar, należąca do Spar Group, wdrożyła kolejny etap projektu Shop in Shop, dołączając do niego sieć drogerii Vica, podała spółka. Docelowo strefy z własną ekspozycją Vica mogą pojawić się nawet w 45 sklepach Spar. Wcześniej w ekspozycji handlowej prezentowano produkty marek Dajar, Gatta, Greno i Passioncards.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pierwsze stoisko polskiej sieci drogerii Vica zrealizowane w formule Shop in Shop dostępne jest dla klientów sklepu Eurospar w Poznaniu. W czerwcu druga drogeria zostanie otwarta w placówce Eurospar w CH Blue City w Warszawie. Planowane są także kolejne wdrożenia, poinformowano.

"Spar zakłada instalację ekspozycji handlowej Greno w następnych 21 sklepach i poszerzenie współpracy z Gatta i Passioncards o kolejne placówki" - czytamy w komunikacie.

"Współpraca z nowym partnerem - polską siecią drogerii Vica - dotyczy placówek, które przechodzą rebranding - dostosowujemy je asortymentowo i wizualizacyjnie do standardów naszej sieci sklepów. Na razie projekt obejmuje dwie lokacje pilotażowe - będziemy dokładnie analizować potrzeby i zadowolenie naszych klientów. Ekspozycje drogerii Vica z produktami kosmetycznymi w naszych placówkach będą wielkości ok. 100 m2. Wraz ze wzrostem zainteresowania artykułami drogeryjnymi będziemy wdrażać kolejne etapy projektu Shop in Shop tej marki - docelowo strefy z własną ekspozycją Vica mogą pojawić się nawet w 45 sklepach Spar" - powiedział członek zarządu Spar Group Rob Philipson, cytowany w komunikacie.

"Nie zwalniamy tempa i planujemy kolejne wdrożenia ekspozycji Shop in Shop także innych partnerów w sklepach SPAR, m.in. marki Greno - dostarczającej najwyższej jakości ręczniki, pościel i inne tekstylia domowe - w następnych 21 sklepach" - dodał.

Proces rebrandingu sklepów Piotr i Paweł rozłożony jest na cały 2020 rok, aby zapewnić sprawność jego przebiegu. Spar dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów sklepów w danej lokalizacji. Spółka zakłada dysponowanie 400 sklepami w ciągu 5 lat w Polsce - na bazie placówek Piotr i Paweł, a także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami, podsumowano.

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA.

Tagi: handel detaliczny, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz