Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Simteract planuje debiut na NewConnect na przełomie 2020 i 2021 r.

0
Podziel się:

Simteract zamierza przeprowadzić emisję akcji w ramach subskrypcji prywatnej na przełomie III i IV kw. br. i planuje debiut na NewConnect na przełomie 2020 i 2021 roku, podała spółka.

Simteract planuje debiut na NewConnect na przełomie 2020 i 2021 r.
bEDlYmpx

"Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem mamy szanse zadebiutować na NewConnect jeszcze w tym roku" - powiedział prezes Marcin Jaśkiewicz, cytowany w komunikacie.

Spółka podpisała umowę z Trigon Domem Maklerskim.

"Od początku naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość. W związku z tym podpisaliśmy umowę z renomowanym i najskuteczniejszym transakcyjnie w segmencie gamingu polskim domem maklerskim. W mojej opinii, Trigon dysponuje jednymi z najlepszych zespołów analitycznych w branży gier komputerowych, dlatego bardzo cieszę się, że mamy go na pokładzie. Pracując tylko z najlepszymi będziemy mogli w pełni zrealizować nasz potencjał" - skomentował prezes.

bEDlYmpz

Obecnie Simteract koncentruje swoje działania produktowe na dwóch projektach: niezapowiedzianym jeszcze Projekcie #1, który powstaje we współpracy z francuskim wydawcą Nacon należącym do grupy BigBen Interactive, oraz pokazanym już mediom symulatorze, Carpool Simulator. Produkcja, w której gracze wcielą się w kierowcę samochodu zadebiutuje w 2022 roku na konsolach oraz PC.

Simteract to spółka gamingowa z backgroundem softwarehouse'owym. Firma ma wieloletnie doświadczenie w branży gier komputerowych oraz oprogramowania wirtualnej rzeczywistości. Simteract jest autorem między innymi Inteligentnengo Systemu Ruchu Drogowego na Potrzeby Symulatorów i Gier Wideo. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

bEDlYmqa
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)