Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Stokrotka uruchomiła e-sklep w kolejnych 15 miastach

1
Podziel się:

Stokrotka uruchomiła w grudniu br. e-sklep w kolejnych piętnastu miastach w całej Polsce, podała sieć. Dotychczas usługę e-sklep sieć uruchomiła w Lublinie i Białymstoku.

Stokrotka uruchomiła e-sklep w kolejnych 15 miastach

"Rozwijamy ten segment kanału nowoczesnej sprzedaży, bo jest on wygodny i bezpieczny dla klientów. Oczywiście, na rozwój tej formy dystrybucji niebagatelny wpływ miała pandemia. Zaczęliśmy w kwietniu z usługą odbioru zakupów w wybranym sklepie, kolejnym krokiem było uruchomienie dostaw do domów naszych klientów. Jesteśmy zainteresowani dalszym rozwojem naszego e-sklepu" - powiedział menadżer ds. komunikacji i PR Stokrotki Konrad Majkowski, cytowany w komunikacie.

Usługę zakupów online z dostawą do domów klientów uruchomiono w Bielsku Białej, Bydgoszczy, Kaliszu, Kielcach, Łomży, Olsztynie, Siedlcach, Słupsku, Szczecinie, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Opolu, Rybniku i Toruniu.

Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie, dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 700 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Stokrotka otwiera sklepy w formatach: Stokrotka Supermarket, Market, Optima i Express a także sklep internetowy click&collect. Od 2018 r. Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład litewskiej grupy handlowej Maxima.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
To jest
2 lata temu
Nic