Notowania

technologie
09.05.2019 12:07

T-Mobile Polska bardzo blisko uruchomienia oferty konwergentnej

Warszawa, 09.05.2019 (ISBnews) - T-Mobile Polska opóźnił rozpoczęcie świadczenia usługi konwergentnej, m.in. z powodu pożaru data center, ale jest "bardzo blisko" terminu jej uruchomienia, poinformował prezes Andreas Maierhofer.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Mamy opóźnienie w uruchomieniu usług konwergentnych, ponieważ z jednej strony skoncentrowaliśmy prace na pokryciu straty lokalizacji, a z drugiej - nie byłem zadowolony z jakości pierwszej wersji rozwiązania. Nie chciałem ruszać z czymś, co nie w pełni mogłoby zadowolić klienta, a jakość dla klienta jest dla mnie najważniejsza. Nie mogę powiedzieć teraz, jaki planujemy termin, ale jesteśmy bardzo blisko" - powiedział Maierhofer podczas konferencji prasowej. 

W Austrii nastąpiła zmiana marki T-Mobile na Magenta Telekom. 

"Na te chwilę nie mamy planów rebrandingu. Jeśli staniemy się w pełni konwergentni, to może to będzie to moment do dyskusji na ten temat" - stwierdził prezes T-Mobile Polska.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom.

 

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz