Notowania

finanse
29.04.2019 11:26

Union Investment TFI ma wpis do rejestru dla funduszu pod PPK

Warszawa, 29.04.2019 (ISBnews) - Sąd Okręgowy w Warszawie wpisał do Rejestru Funduszy Inwestycyjnych Horyzont SFIO utworzony przez Union Investment TFI, podało towarzystwo.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W ramach funduszu Horyzont będzie utworzonych 8 subfunduszy. Będą funkcjonować jako tzw. Fundusze Zdefiniowanej Daty w ramach przygotowywanej przez Towarzystwo oferty Pracowniczych Planów Kapitałowych" - czytamy w komunikacie.

"Kolejnym krokiem po rejestracji funduszu pod PPK przez Sąd Okręgowy będzie rejestracja oferty Towarzystwa w PFR. Nasza firma jest przygotowana do oferowania PPK. Zainteresowanie klientów jest bardzo duże, dostajemy też wiele szczegółowych praktycznych pytań dotyczących wprowadzania i obsługi programów. Otrzymujemy także ze strony klientów już wiele deklaracji przyszłego wyboru naszego TFI do prowadzenia programu PPK co tylko potwierdza utrzymywaną od wielu lat pozycje lidera na rynku w obsłudze klientów instytucjonalnych oraz w zakresie osiąganych wyników inwestycyjnych" - powiedział dyrektor Działu Klienta Instytucjonalnego, odpowiedzialny za PPK w Union Investment TFI Paweł Suwała, cytowany w komunikacie.

Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest spółką należącą do grupy kapitałowej DZ Bank. Działalność Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest skupiona głównie w Polsce i obejmuje zarządzanie funduszami inwestycyjnymi jak również dostarczanie usług doradztwa inwestycyjnego oraz zarządzania aktywami.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-09-2019

davekaIm więcej firm obsługujących tym lepiej . W końcu za parę lat z pewnością wiekszość Polaków będzie w taki sposób odkładać na przyszłosc.

12-09-2019

danielNie znam tego TFI ale być może się sprawdzi w zarządzaniu ppk, ja ufam raczej PZU

29-04-2019

TrumpJednorodna grupa nabywców tworzy segmant

Rozwiń komentarze (8)