Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ursus ma złożyć dokumentację do NCBR ws. pojazdów bezemisyjnych do 3 czerwca

4
Podziel się:

Warszawa, 14.05.2019 (ISBnews) - Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zgodziło się na przedłużenie terminu do 3 czerwca br. na złożenie przez konsorcjum Ursus Bus i Ursusa całej dokumentacji wymaganej do podpisania umowy z NCBR na opracowanie i dostawę typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego, podał Ursus.

Ursus ma złożyć dokumentację do NCBR ws. pojazdów bezemisyjnych do 3 czerwca

"Zarząd Ursus w restrukturyzacji informuje, iż w dniu 13 maja 2019 r. konsorcjum Ursus Bus, w skład którego wchodzi emitent, powzięło informację, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (zamawiający w postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego na opracowanie i dostawę typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego) wyraziło zgodę na przedłużenie terminu do złożenia, wymaganych do umowy B+R, dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia oraz pozostałych wymaganych informacji" - czytamy w komunikacie.

Nowy termin na dostarczenie dokumentów NCBR ustalił na 3 czerwca 2019 r., podano także.

Pod koniec kwietnia Ursus poinformował, że został poproszony o złożenie do 29 kwietnia br. całej dokumentacji wymaganej do podpisania umowy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, na opracowanie i dostawę typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego.

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. Jest notowany na GPW od 2008 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(4)
Znawca tematu...
4 lata temu
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Widać kraj bogaty i stać go na fanaberie z Ursusem.
pracownik Sol...
4 lata temu
Jesli na sile nie trzymaja to czemu nie odejdziesz? Pracy w Polsce nie brakuje.
Pracownik urs...
4 lata temu
Ursus to firma wydmuszka od stycznia nie płacą pieniędzy a ludziom nie pozwalają się zwalniać nie podpisują ani nie odbierają wysłanych poczta wypowiedzen. Przetarg z ncbir na ponad 1000 pojazdów dobre żarty. Nawet nie są w stanie dokończyć kontraktu z Zielona Gura wzięli pieniądze za autobusy a nie dostarczył wszystkich i na pewno ich nie wyprodukuje bo nie ma ludzi, części ani pieniędzy. Mam nadzieję że właściciele i rzarzad spółki staną przed sądem i odpowiedzą za to jak wiele osób okradli z wypłat i jak dążą do tego żeby człowiek nie miał jak znaleźć legalnej pracy na umowę.
Max
4 lata temu
Czy wiecie, że Ursus Bus został kupiony przez Pawła Gricuka, byłego szefa banku JP Morgan w Polsce, który jest kolegą Morawieckiego. JP Morgan dostał też od Morawieckiego 20 mln. zł na start w Polsce. Fajnie nas sprzedają eskimosom.