Notowania

energetyka
14.05.2019 08:46

Ursus ma złożyć dokumentację do NCBR ws. pojazdów bezemisyjnych do 3 czerwca

Warszawa, 14.05.2019 (ISBnews) - Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zgodziło się na przedłużenie terminu do 3 czerwca br. na złożenie przez konsorcjum Ursus Bus i Ursusa całej dokumentacji wymaganej do podpisania umowy z NCBR na opracowanie i dostawę typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego, podał Ursus.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Ursus w restrukturyzacji informuje, iż w dniu 13 maja 2019 r. konsorcjum Ursus Bus, w skład którego wchodzi emitent, powzięło informację, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (zamawiający w postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego na opracowanie i dostawę typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego) wyraziło zgodę na przedłużenie terminu do złożenia, wymaganych do umowy B+R, dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia oraz pozostałych wymaganych informacji" - czytamy w komunikacie.

Nowy termin na dostarczenie dokumentów NCBR ustalił na 3 czerwca 2019 r., podano także.

Pod koniec kwietnia Ursus poinformował, że został poproszony o złożenie do 29 kwietnia br. całej dokumentacji wymaganej do podpisania umowy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, na opracowanie i dostawę typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego.

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. Jest notowany na GPW od 2008 r.

Tagi: energetyka, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-05-2019

Pracownik ursusaUrsus to firma wydmuszka od stycznia nie płacą pieniędzy a ludziom nie pozwalają się zwalniać nie podpisują ani nie odbierają wysłanych poczta … Czytaj całość

14-05-2019

MaxCzy wiecie, że Ursus Bus został kupiony przez Pawła Gricuka, byłego szefa banku JP Morgan w Polsce, który jest kolegą Morawieckiego. JP Morgan dostał … Czytaj całość

14-05-2019

pracownik SolarisaJesli na sile nie trzymaja to czemu nie odejdziesz? Pracy w Polsce nie brakuje.

Rozwiń komentarze (4)