Notowania

budownictwo
02.10.2019 11:34

Victoria Dom sprzedała 1 129 mieszkań w I-III kw. 2019 r.; podtrzymuje plany

Victoria Dom sprzedała 1 129 mieszkań w okresie I-III kw. 2019 r., co oznacza wzrost o 60% r/r, podała spółka. Zarząd podtrzymuje plan sprzedaży w tym roku łącznie ok. 1 500 lokali.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Kontynuujemy wieloletni już trend wzrostowy osiągając regularnie nowe rekordowe poziomy sprzedaży. Koniunktura na rynku cały czas jest dobra. Polacy wierzą, że inwestycje w dobrze zaprojektowane mieszkania są dobrą lokatą pieniędzy, a Warszawa i inne duże aglomeracje, jak Kraków, Wrocław i Trójmiasto zapewniają wysokie bezpieczeństwo ich inwestycji" - powiedział wiceprezes Waldemar Wasiluk, cytowany w komunikacie.

W samym trzecim kwartale br. podpisano 384 umowy względem 332 w tym samym okresie poprzedniego roku, podano także.

"Systematycznie uzupełniamy ofertę o nowe atrakcyjne projekty. Tym samym podtrzymujemy plan sprzedaży w całym bieżącym roku około 1 500 mieszkań. Oznaczać to będzie 40% wzrostu w ujęciu rok do roku. Posiadany przez nas bank ziemi obejmuje jednocześnie możliwość wybudowania blisko 10 tys. mieszkań w Warszawie w atrakcyjnych lokalizacjach. Stanowi to dla nas doskonałą bazę do dalszego dynamicznego rozwoju w kolejnych latach" - dodał Wasiluk.

Victoria Dom jest deweloperem mieszkaniowym działającym na rynku warszawskim. W 2018 roku spółka zakontraktowała 1 055 mieszkań.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz