Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
20.02.2018 12:20

8. Fund Forum Analiz Online odbędzie się 15 marca

Warszawa, 20.02.2018 (ISBnews) - Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, dynamiczny rozwój sektora fintech będą tematami przewodnimi 8. Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, które odbędzie się 15 marca w Warszawie. Agencja ISBnews jest patronem medialnym wydarzenia. 

Podziel się
Dodaj komentarz

Podczas Forum około 20 ekspertów z Polski i zagranicy podzieli się swoją wiedzą w 4 panelach dyskusyjnych i 3 prelekcjach. W konferencji weźmie udział m.in. prof. Witold Orłowski - rektor Akademii Vistula; Ewa Małyszko z PFR TFI oraz Rafał Dobrowolski - jeden z najlepszych zarządzających funduszami inwestycyjnymi w Polsce.

Zaproszeni eksperci z Polski i zagranicy przedstawią swój proponowany portfel inwestycyjny na 2018 rok. Uczestnicy Fund Forum dowiedzą się także m.in., jakie są perspektywy dla globalnego rynku akcji w kontekście rozwoju sektora technologicznego, jak za 10 lat będzie wyglądała bankowość i sprzedaż produktów inwestycyjnych oraz jak zapewnić sobie dostatnią emeryturę.

Fund Forum to największa platforma wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z tematyką finansów, w szczególności inwestowania za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych. Agenda została stworzona z myślą o doradcach finansowych oraz osobach zajmujących się dystrybucją produktów inwestycyjnych. Nie zabraknie takżę tematów, które bezpośrednio związane są z przyszłością tej branży oraz prognoz rynkowych.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz