Notowania

ech
06.02.2013 08:53

Analitycy podwyższają wycenę akcji Echo Investment

Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 29 stycznia, obniżyli rekomendację dla Echo Investment do trzymaj z kupuj. Jednocześnie podwyższyli cenę docelową jednej akcji spółki do 5,8 zł z 4,8 zł wcześniej. Raport przygotowano przy kursie 5,78 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wawok/REPORTER)

Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 29 stycznia, obniżyli rekomendację dla Echo Investment do _ trzymaj _ z _ kupuj _. Jednocześnie podwyższyli cenę docelową jednej akcji spółki do 5,8 zł z 4,8 zł wcześniej. Raport przygotowano przy kursie 5,78 zł.

_ Od czasu wydania naszej poprzedniej rekomendacji +Kupuj+ kurs akcji Echo zachowywał się znacznie lepiej niż rynek i wzrósł o 64 proc. W naszej ocenie biorąc pod uwagę obecne i oczekiwane parametry rynku nieruchomości wyrażane poziomem czynszów i oczekiwaną stopą zwrotu bieżący kurs akcji dyskontuje większość obecnie planowanych inwestycji do roku 2015 _ - poinformowali analitycy DM PKO BP.

Ich zdaniem, dodatkowy potencjał wzrostu spółki może być zawarty w ocenianej przez nich jako konserwatywnej wycenie aktywów dewelopera oraz w potencjalnym spadku oczekiwanych stóp zwrotu z nieruchomości.

Bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach

Tagi: ech, pko, giełda, wiadomości, gospodarka, czołówki, giełda na żywo, nieruchomości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz