Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lwb
05.06.2012 13:50

Analitycy rekomendują zakup akcji Bogdanki

Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 31 maja podwyższyli rekomendację dla akcji Bogdanki do kupuj z trzymaj, a cenę docelową podwyższyli do 145 zł z 134 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(bogdanka.eu/Materiały prasowe)

*Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 31 maja podwyższyli rekomendację dla akcji Bogdanki do _ kupuj _ z _ trzymaj _, a cenę docelową podwyższyli do 145 zł z 134 zł. *

Rekomendacja została wydana przy cenie 117 zł, a we wtorek na giełdzie o godz. 13.00 za jedną akcję Bogdanki płacono 115,4 zł.

_ Bogdanka jest obecnie notowana w cenie zbliżonej do tej oferowanej przez NWR w wezwaniu 20 miesięcy temu (przy uwzględnieniu upływu czasu i skorygowanej o wartość WACC). Poszukiwania okazji do przejęć w różnych sektorach trwa, a inwestorzy mogą lada chwila (słusznie) zwrócić uwagę na Bogdankę. Po niedawnym spadku cen akcji potencjał wzrostowy dla naszej ceny docelowej wyznaczonej w oparciu o model DCF wzrósł do 24 proc., nie dostrzegamy też istotnego potencjału spadkowego dla spółki. Oba te czynniki uzasadniają zmianę naszej rekomendacji z +Trzymaj+ do +Kupuj+ _ - podano w raporcie.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: lwb, bzw, nwr, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz