Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Aplisens rozważa skup akcji pod koniec roku na potrzeby programu motywacyjnego

0
Podziel się:

Aplisens zakłada, że może przeprowadzić skup ok. 200 tys. akcji pod koniec roku na potrzeby programu motywacyjnego, poinformował prezes Adam Żurawski. 

Aplisens rozważa skup akcji pod koniec roku na potrzeby programu motywacyjnego

"W firmie funkcjonuje system motywacyjny i na jego realizację potrzebujemy przeciętnie ok. 200 tys. akcji. Dotychczas realizowane były różne warianty, jak emisja i skup. Jeden z wariantów to że pod koniec roku przeprowadzimy skup ok. 200 tys. akcji" - powiedział Żurawski podczas konferencji prasowej.

Zastrzegł jednak, że nie jest to jedyny rozważany wariant. Podkreślił też, że nie byłby to tak duży skup, jak ostatnio realizowany.

"Nasze plany inwestycyjne, w tym plan zakupu spółki, nadwerężają nasze finanse i na pewno nie planujemy skupu większego niż wynika z potrzeb systemu motywacyjnego" - powiedział prezes.

W październiku 2017 r. Aplisens zrealizował skup 537 170 akcji własnych po 14,8 zł za sztukę.

Aplisens jest producentem i dostawcą rozwiązań w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Oferuje szeroką gamę urządzeń do pomiaru, regulacji i przetwarzania ciśnienia, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu od energetyki po przemysł chemiczny, rafineryjny, farmaceutyczny czy spożywczy. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2008 r.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)