Notowania

Przejdź na
technologie
11.07.2017 10:59

Bit Evil zadebiutuje w środę na NewConnect

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 11.07.2017 (ISBnews) - Spółka technologiczna Bit Evil zadebiutuje na rynku NewConnect w środę, 12 lipca br., poinformowała firma.

"Wiodącym produktem spółki jest EraCoin - pierwsza polska kryptowaluta (polski bitcoin), którą twórcy maksymalnie zdemokratyzowali - jest dostępna dla wszystkich posiadających smartfon i aplikację, działa na zasadzie bardzo innowacyjnego programu lojalnościowego. Produkt rozwijany jest w Polsce, ale już w III i IV kwartale będzie prezentowany w USA, Japonii, Sinagapurze, Izrealu" - czytamy w komunikacie.

Spółka stworzyła również platformę Brand Sabbath, która jest siecią współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze, w przeciwieństwie do popularnych narzędzi tego typu, dostępnych w Polsce - wykorzystuje potencjał nie tylko Instagrama, ale wszystkich kanałów społecznościowych i blogów, podano także.

Do obrotu na rynku NewConnect wejdzie 1,34 mln akcji zwykłych na okaziciela serii A1, A2, B, C oraz D o wartości nominalnej 0,5 zł, podała wcześniej giełda.

Bit Evil jest spółką technologiczną, która oferuje działania w zakresie produkcji, marketingu cyfrowego i niestandardowych, zindywidualizowanych usług.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-07-2017

KNFJest to wprowadzanie w błąd potencjalnych inwestorów. Nie jest to pierwsza "polska" kryptowaluta, więc jak na spółkę mającą być notowaną na … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)