Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CD Projekt ma już milion zamówień na Wiedźmina 3. Premiera 19 maja

0
Podziel się:

Wersja pudełkowa gry będzie sprzedawana w 109 krajach.

Adam Kiciński, prezes CD Projekt
Adam Kiciński, prezes CD Projekt (cd projekt red)

CD Projekt przekroczył poziom jednego miliona zamówień na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon na siedem dni przed globalną premierą, poinformował prezes Adam Kiciński.

- Milion preorderów świadczy o globalnej sile stworzonej przez nas marki i zaufaniu graczy do tego co robimy - powiedział Adam Kiciński, cytowany w komunikacie.

Jak podano, wysoki poziom preorderów Wiedźmina 3 jest tym większym sukcesem, że główna część kampanii promocyjnej gry dopiero ruszyła, a jej kulminacyjny moment wciąż jeszcze przed nami.

"Wiedźmin 3: Dziki Gon to nie tylko niezmiernie ambitny projekt studia CD Projekt RED, ale też najbardziej spektakularna produkcja w historii polskiej rozrywki. Gra zdobyła dotychczas ponad 200 nagród, gościła na ponad 90 okładkach magazynów z całego świata i została uznana za jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2015 roku na świecie" - czytamy w komunikacie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja 2015 roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja pudełkowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się w 109 krajach, a wersja cyfrowa - na całym świecie, dzięki m.in. platformie cyfrowej dystrybucji GOG.com należącej do CD Projekt.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)