Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Chemoservis Dwory coraz bliżej przejęcia

0
Podziel się

Chemoservis Dwory liczy, że na przełomie lipca i sierpnia zakończy negocjacje w sprawie przejęcia zagranicznej spółki z branży, której roczne przychody sięgają 50 mln zł, a zysk netto to 1,6 mln zł rocznie.

Chemoservis Dwory coraz bliżej przejęcia
(Otnaydur/Dreamstime.com)
bEiXljCJ

Chemoservis Dwory liczy, że na przełomie lipca i sierpnia zakończy negocjacje w sprawie przejęcia zagranicznej spółki z branży, której roczne przychody sięgają 50 mln zł, a zysk netto to 1,6 mln zł rocznie - poinformowała firma w czwartkowym komunikacie.

_ Sądzimy, że negocjacje powinny zostać zakończone na przełomie lipca i sierpnia, a ich sukces oznaczałby, że formalnie przejęcie mogłoby dojść do skutku na przełomie III i IV kwartału tego roku - powiedział cytowany w komunikacie Wojciech Mazur, prezes Chemoservisu. _

_ _Przejęcie podmiotu zagranicznego o ugruntowanej pozycji na rynku pozwoliłoby nam uodpornić osiągane przychody od koniunktury gospodarczej czy cyklu inwestycyjnego w Polsce" - dodaje.

bEiXljCL

Spółka podała, że jeśli transakcja dojdzie d skutku, to zostanie sfinansowana przy wykorzystaniu środków pozyskanych z emisji akcji z prawem poboru przeprowadzonej w lutym 2010 roku. Z tej emisji spółka pozyskała ponad 14 mln zł.

bEiXljDm
giełda
wiadomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)