Notowania

Przejdź na
technologie
08.06.2017 08:22

Comperia.pl zdecydowała o przeprowadzeniu przeglądu wariantów rozwoju

Podziel się
Dodaj komentarz

Comperia.pl zdecydowała o przeprowadzeniu przeglądu wariantów rozwoju Grupy i sposobów ich finansowania, podała spółka.

"W następstwie przeprowadzonej na posiedzeniu rady nadzorczej [...] dyskusji na temat perspektyw dalszego rozwoju grupy kapitałowej Grupy kapitałowej Comperia.pl oraz jego finansowania, zarząd spółki powziął w tym samym dniu decyzję o przeprowadzeniu przeglądu wariantów rozwoju Grupy i sposobów ich finansowania. Na obecnym etapie przedmiotem szczegółowych rozważań będą zarówno możliwości finansowania ze środków własnych jak i ze źródeł zewnętrznych (w tym poprzez pozyskanie środków z podwyższenia kapitału zakładowego spółki)" - czytamy w komunikacie.

Intencją zarządu spółki jest zakończenie przeglądu i podjęcie konkretnych decyzji w możliwie krótkim czasie. Spółka przekaże do publicznej wiadomości wszelkie istotne informacje w tym zakresie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, podano także.

Comperia jest pierwszą i największą w Polsce internetową porównywarką finansową. Spółka umożliwia internautom wybór najlepszych produktów spośród ofert banków, ubezpieczycieli, firm leasingowych,TFI oraz innych oferentów produktów finansowych i pozafinansowych.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz