Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bhw
09.07.2012 11:20

DM PKO BP podniósł rekomendację dla Banku Handlowego do "trzymaj"

Analitycy Domu Maklerskiego PKO BP podnieśli rekomendację dla Banku Handlowego do trzymaj z neutralnie oraz cenę docelową akcji banku do 85 zł w porównaniu z 74,9 zł wcześniej

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Analitycy Domu Maklerskiego PKO BP podnieśli rekomendację dla Banku Handlowego do _ trzymaj _ z _ neutralnie _ oraz cenę docelową akcji banku do 85 zł w porównaniu z 74,9 zł wcześniej, wynika z raportu datowanego na 29 czerwca.

Rekomendacja została wydana przy cenie 79,5 zł za akcję, zaś w poniedziałek, ok. godz. 10:30 kurs akcji wynosił 79,05 zł, po spadku o 1,80 proc. wobec ostatniego zamknięcia.

_ Z uwagi na brak ekspozycji na sektor budowlany oraz walutowe kredyty hipoteczne jesteśmy pozytywnie nastawieni wobec Banku Handlowego (Trzymaj, cena docelowa 85 PLN). Jednocześnie widzimy spory potencjał do podnoszenia prognoz rynkowych wyników na 2012 (PKO DM: 840 mln PLN wobec konsensusu 790 mln PLN) _ - czytamy w raporcie.

_ Jako główne czynniki wspierające wyniki widzimy niższe koszty operacyjne (w wyniku restrukturyzacji) oraz dobry wynik z działalności skarbcowej (spadające rentowności obligacji skarbowych). Jednak z uwagi na bardzo dobre zachowanie kursu w ostatnim okresie (+13% w czerwcu) obecna rekomendacja brzmi _ Trzymaj _ _ - podano w raporcie.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: bhw, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz