Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel detaliczny
12.03.2015 13:28

Gino Rossi otworzył pierwszy sklep Simple CP na Litwie

Spółka planuje również otwarcie salonu w Czechach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Mark Grapengater/Flickr (CC BY-NC-ND 2.0))

Grupa Gino Rossi otworzyła pierwszy sklep pod marką Simple Creative Products poza granicami Polski - w centrum handlowym Panorama w Wilnie na Litwie, podała spółka. W tym półroczu planowane jest także otwarcie pierwszego sklepu Simple CP w Czechach.

_ - Zgodnie z naszymi zapowiedziami, wychodzimy w tym roku z marką Simple CP na rynki zagraniczne. Salon sprzedaży Simple CP na Litwie jest pierwszym krokiem w tym kierunku. W tym półroczu panujemy jeszcze otworzyć pierwszy sklep Simple CP w Czechach. Na rynkach zagranicznych będziemy rozwijać naszą sieć sprzedaży marek Gino Rossi i Simple CP w modelu franczyzowym _ - zapowiedział prezes Gino Rossi Tomasz Malicki, cytowany w komunikacie.

Obecnie zagraniczna sieć sprzedaży detalicznej obejmuje salony Gino Rossi w Czechach, na Słowacji, Litwie, Łotwie i w Niemczech oraz salon Simple CP na Litwie i w Niemczech.

_ - W krajach nadbałtyckich działają już salony sprzedaży marki obuwia Gino Rossi. Obecnie na Litwie i Łotwie działa 7 salonów Gino Rossi. W tym roku planowane jest otwarcie kolejnych dwóch sklepów _ - czytamy też w komunikacie.

Gino Rossi zarządza portfelem uznanych na polskim rynku modowym marek: Gino Rossi oraz Simple Creative Products. W ofercie grupy znajduje się obuwie damskie i męskie, torebki i akcesoria skórzane oraz odzież damska. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 roku.

Tagi: handel detaliczny, gri, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz