Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Nowa osoba w zarządzie Idea Banku. Będzie odpowiadać za innowacje

Nowa osoba w zarządzie Idea Banku. Będzie odpowiadać za innowacje

Tomasz Góski dołączył do składu zarządu Idea Banku. Fot. mat. prasowe Idea Bank
Tomasz Góski dołączył do składu zarządu Idea Banku.

Nowe produkty i marketing. Za to będzie odpowiadał w Idea Banku Tomasz Górski, który w lutym dołączył do władz banku. Poprzednio pracował dla konkurencyjnego mBanku. Z finansami związany jest od 18 lat.

Zarząd Idea Banku powiększyły się o jedną osobę. Człowiekiem odpowiedzialnym głównie za innowacje będzie Tomasz Górski. To oznacza transfer z konkurencyjnego mBanku, w którym był szefem działu małych i średnich firm.

Nowy członek zarządu Idea Banku - jak wskazuje sam bank - jest fanem nowych technologii, aktywnie poszukuje możliwości zastosowania ich w bankowości. Inspirował rozwój wielu innowacyjnych rozwiązań dla małych i średnich firm, takich jak: mKsięgowość, mPower Business Starter, mTrasfer Mobilny czy Platforma FX.

- Idea Bank to bank dla firm, który wszelkie swoje aktywności koncertuje na tym segmencie. Oznacza to dla mnie możliwość współtworzenia projektów będących podstawą strategii biznesowej tej organizacji - wskazuje Tomasz Górski. Zaznacza, że Idea Bank znalazł się w gronie pięciu najbardziej innowacyjnych banków na świecie w rankingu międzynarodowej organizacji branżowej EFMA.

Czy karty płatnicze odejdą w niepamięć? Mastercard ma nowy pomysł


 

Tomasz Górski jest związany z sektorem bankowym od 18 lat. Poprzednio zarządzał bankowością średnich i małych przedsiębiorstw w mBanku, nadzorując obsługę 500 tys. klientów i generując ponad 600 mln zł przychodów rocznie.

Wcześniej był także menedżerem w The Boston Consulting Group, gdzie nadzorował kilkadziesiąt projektów w 9 krajach, wspierając polskie i zagraniczne instytucje finansowanie w tworzeniu strategii dla segmentu średnich i małych firm.

Tomasz Górski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia MBA w London Business School oraz Columbia Business School New York. W 2017 roku otrzymał tytuł Innovator of The Year nadany przez prestiżową organizację Stevie International Business Awards.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Mart74
2018-02-06 16:26
cała grupa NobleGetin to jeden z najwięszych pazer na kasę klientów
PoPeło
2018-02-06 09:15
Jaka inteligentny wyraz twarzy.
Kient
2018-02-06 07:08
Idea Bsnk jest najdroższym bankiem z jakim miałem do czynienia. Nie polecam.
Pokaż wszystkie komentarze (9)