Notowania

manager
05.02.2018 15:27

Nowa osoba w zarządzie Idea Banku. Będzie odpowiadać za innowacje

Tomasz Górski poprzednio pracował dla konkurencyjnego mBanku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mat. prasowe Idea Bank)
Tomasz Góski dołączył do składu zarządu Idea Banku.

Nowe produkty i marketing. Za to będzie odpowiadał w Idea Banku Tomasz Górski, który w lutym dołączył do władz banku. Poprzednio pracował dla konkurencyjnego mBanku. Z finansami związany jest od 18 lat.

Zarząd Idea Banku powiększyły się o jedną osobę. Człowiekiem odpowiedzialnym głównie za innowacje będzie Tomasz Górski. To oznacza transfer z konkurencyjnego mBanku, w którym był szefem działu małych i średnich firm.

Nowy członek zarządu Idea Banku - jak wskazuje sam bank - jest fanem nowych technologii, aktywnie poszukuje możliwości zastosowania ich w bankowości. Inspirował rozwój wielu innowacyjnych rozwiązań dla małych i średnich firm, takich jak: mKsięgowość, mPower Business Starter, mTrasfer Mobilny czy Platforma FX.

- Idea Bank to bank dla firm, który wszelkie swoje aktywności koncertuje na tym segmencie. Oznacza to dla mnie możliwość współtworzenia projektów będących podstawą strategii biznesowej tej organizacji - wskazuje Tomasz Górski. Zaznacza, że Idea Bank znalazł się w gronie pięciu najbardziej innowacyjnych banków na świecie w rankingu międzynarodowej organizacji branżowej EFMA.

Czy karty płatnicze odejdą w niepamięć? Mastercard ma nowy pomysł

Tomasz Górski jest związany z sektorem bankowym od 18 lat. Poprzednio zarządzał bankowością średnich i małych przedsiębiorstw w mBanku, nadzorując obsługę 500 tys. klientów i generując ponad 600 mln zł przychodów rocznie.

Wcześniej był także menedżerem w The Boston Consulting Group, gdzie nadzorował kilkadziesiąt projektów w 9 krajach, wspierając polskie i zagraniczne instytucje finansowanie w tworzeniu strategii dla segmentu średnich i małych firm.

Tomasz Górski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia MBA w London Business School oraz Columbia Business School New York. W 2017 roku otrzymał tytuł Innovator of The Year nadany przez prestiżową organizację Stevie International Business Awards.

Tagi: manager, idea bank, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-02-2018

Mikfacet wygląda strasznie

05-02-2018

P0rażka 8 latTen holding ma bardzo złą opinię na którą bardzo mocno i długo "pracował" !

05-02-2018

gggMa sztuczne zęby... ale może dobry fachowiec

Rozwiń komentarze (9)