Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
27.06.2017 08:41

iFun4all ustalił premierę gry 'Serial Cleaner' na 11 i 14 lipca

Podziel się
Dodaj komentarz

iFun4all ustalił uzyskał zgodę od wydawcy Curve Digital Publishing, że premiera gry "Serial Cleaner" nastąpi w lipcu br., podała spółka.

"Gra Serial Cleaner ukaże się na rynku według następującego harmonogramu:

1)Dnia 11 lipca 2017 r - wersja na konsolę PlayStation 4

2)Dnia 14 lipca 2017 r - wersje na konsolę Xbox One, oraz na komputery działające pod systemami Windows, MacOS, Linux" - czytamy w komunikacie.

27 czerwca 2017 r rozpocznie się przedpremierowa sprzedaż gry, podano również.

"Dzisiaj pokazaliśmy nowy zwiastun gry ,,live action" z aktorami. Jednocześnie odpalamy ścieżkę pre-orderów, dzięki której gracze już teraz będą mogli kupić tytuł, czyli przed oficjalną sprzedażą" - powiedział prezes Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Światowym wydawcą gry jest brytyjski Curve Digital, który odpowiada za dystrybucję cyfrową oraz ewentualną pudełkową z wyłączeniem Polski (gdzie limitowaną wersję pudełkową na PC wyda Techland). Strony nie wykluczają rozszerzenia współpracy o kolejne platformy, podano także.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz