Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
01.02.2018 12:02

ITMAGINATION uruchomił aplikację JustDrive do bezgotówkowego tankowania

ITMAGINATION uruchomił aplikację JustDrive, dzięki której przedsiębiorcy bezgotówkowo mogą zatankować paliwo na stacjach PKN Orlen, poinformował prezes Daniel Arak. W przyszłości aplikacja ma być dostępna dla klientów indywidualnych i udostępnić kolejne usługi takie, jak zakup ubezpieczenia czy długoterminowy wynajem samochodu, dodano.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jako ITMAGINATION od lat wspieramy rozwój innowacyjnych biznesów, szukając rozwiązań, które zmieniają świat na lepsze. Zauważyliśmy wielki, niewykorzystany potencjał na rynku motoryzacji, który - w moim odczuciu - jest obecnie zbyt zawiły i skompilowany. Tak powstał pomysł na aplikację JustDrive, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców i pozwala im zaoszczędzić czas oraz pieniądze" - powiedział Arak podczas prezentacji aplikacji.

Użytkownicy aplikacji, w pierwszym etapie przedsiębiorcy, mogą dokonać płatności na stacjach telefonem, skanując kod QR, dzięki czemu zaoszczędzą na każdym litrze paliwa, a wydatki rozliczą w jednej zbiorczej fakturze pod koniec miesiąca. Z rozwiązania można skorzystać na dowolnej stacji Orlen i Bliska, a w planach jest już współpraca z kolejnymi sieciami. Płatność pobrana zostanie z karty kredytowej podanej podczas rejestracji, dodano.

W planach rozwojowych aplikacji jest również zaoferowanie łatwiejszych płatności za myjnie czy parkingi, ale również oferowanie dostępu do samochodów na uproszczonych warunkach, podkreślono.

"Chcemy zaoferować samochód jako usługę. To wydarzy się w tym roku już w III kw. Prowadzimy rozmowy z kilkoma firmami, które mogą finansować usługę, która będzie zdygitalizowanym leasingiem. Klient otrzyma auto w atrakcyjnej miesięcznej cenie już ubezpieczone i gotowe do jazdy. Rozmawiamy też z kolejnymi firmami paliwowymi, by rozszerzyć usługę o kolejne stacje. Naszą ambicją jest umożliwienie przejechania z naszą aplikacją Europy ze wschodu na zachód i z północy na południe" - dodał Arak.

ITMAGINATION specjalizuje się w usługach i rozwiązaniach dla banków, instytucji finansowych oraz międzynarodowych firm z sektora FMCG, budowlanego i technologicznego. Firma zrealizowała setki projektów dla blisko 90 średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-02-2018

MarcinPrzy rejestracji można wpisać kod polecający, który uprawnia do dodatkowej zniżki na paliwie 50gr/l przez 30 dni. Możecie skorzystać np.: X730-A5NP

03-02-2018

ArturMój kod polecający 3DCH-7XPS Dla Ciebie 50 gr/l, dla mnie 5gr/l. Polecam

02-02-2018

RafaMój kod polecający na -50gr/litr : 1R7E-M9VF (dostaniesz 50gr rabatu za litr przez 30 dni + 5gr za litr na stałe, ja 5 gr rabatu przez 90dni ;)

Rozwiń komentarze (3)