Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Izostal i Stalprofil dostarczą rury dla Gaz-Systemu za 97,14 mln zł netto

0
Podziel się
Izostal i Stalprofil dostarczą rury dla Gaz-Systemu za 97,14 mln zł netto
bEqjauid

Konsorcjum w składzie Izostal (lider) i Stalprofil podpisało z Gaz-Systemem umowę częściową na produkcję, sprzedaż i dostawę izolowanych zewnętrznie i malowanych wewnętrznie rur stalowych dla Gazociągu DN 1000 Strachocina - Pogórska Wola o łącznej długości 55 km, podał Stalprofil. Wartość umowy to 97,14 mln zł netto.

"W ramach konsorcjum za produkcję i dostawę w/w izolowanych rur stalowych na rzecz OGP Gaz-System S.A. odpowiada spółka zależna Izostal S.A. (lider konsorcjum)" - czytamy w komunikacie.

Umowa częściowa realizowana będzie w ramach zawartej w kwietniu umowy ramowej.

bEqjauif

"Wartość zawartej umowy częściowej wynosi 97 143 tys. zł netto, co stanowi 119 486 tys. zł brutto, a jej realizacja nastąpi w terminie od 1 listopada 2017 r. do 30 czerwca 2018 r." - podano także.

Na początku czerwca Stalprofil podał, że oferta konsorcjum w składzie Izostal (lider) i Stalprofil o wartości 97,14 mln zł netto została wybrana przez Gaz-System w przetargu na dostawy izolowanych rur stalowych dla gazociągu DN 1000 Strachocina - Pogórska Wola o długości 55 km.

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. W 2016 r. miała 800 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce.

bEqjauiG
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)