Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Damian Słomski
|

Zmiany we władzach Play. Nowa trójka w zarządzie

15
Podziel się:

Połowa członków zarządu operatora sieci Play do wymiany. Spółka P4 podała nazwiska nowych osób, które będą odpowiadać w firmie za kwestie techniczne, marketing i IT.

Koniec roku to czas zmian w spółce P4.
Koniec roku to czas zmian w spółce P4. (wikimedia commons (CC-BY-SA-3.0-PL))

W sześcioosobowym składzie zarządu spółki P4 zachodzą poważne zmiany. Dwóch dyrektorów odejdzie z końcem października, a trzeci pod koniec stycznia. Są to odpowiednio: Hans Cronberg i Bartosz Dobrzyński oraz Jacek Niewęgłowski.

Na nazwiska następców nie trzeba było długo czekać. "Spółka ogłasza również, że następców ww. panów zdecydowano powołać poprzez awansowanie doświadczonych dyrektorów, którzy znacząco przyłożyli się do osiągniętego przez Play sukcesu, a zakresy odpowiedzialności zostały inaczej rozłożone w ramach zespołu zarządzającego firmą" - czytamy w komunikacie.

Bartosza Dobrzyńskiego odpowiedzialnego za marketing zastąpi Michał Sobolewski. Z informacji P4 wynika, że posiada ponad 20 lat doświadczenia w marketingu dla sektorów: telekomunikacyjnego, bankowego i ubezpieczeniowego. Do Play dołączył w 2009 roku i był odpowiedzialny za marketing konsumenckiej oferty produktowej.

Zobacz także: Prezes UKE tłumaczy stawki za roaming w UE

Hansa Axela Cronberga odpowiedzialnego za kwestie techniczne zastąpi Michał Ziółkowski. "Michał pracuje w sektorze telekomunikacyjnym od 20 lat, z tego w Play od powstania firmy. Od marca 2017 roku jest odpowiedzialny za najszybszą rozbudowę sieci w historii polskiej telekomunikacji" - podkreśla P4.

Jacka Niewęgłowskiego, a więc człowieka od strategii, zastąpi Wojciech Danieluk. Oficjalnie zajmie stanowisko dyrektora do spraw IT i transformacji. Spółka podkreśla, że podobnie jak inni nominowani, ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla sektora telekomunikacyjnego. Do Play przeszedł w 2008 roku z firmy Ericsson.

- Chciałbym podziękować Hansowi, Bartkowi i Jackowi za ich wkład w sukces Play, a jednocześnie mam przyjemność powitać doświadczonych graczy i powitać ich w naszym zarządzie. Play to prawdziwa kuźnia talentów, a promowanie ludzi z firmy zawsze było częścią kultury Play - komentuje Jean Marc Harion, prezes P4.

Na koniec 2017 roku z usług Play korzystało 15,2 mln klientów, co stanowiło wtedy prawie 29 proc. udziału w całym polskim rynku. Obecnie dysponuje siecią ponad 6 tys. własnych stacji bazowych w całej Polsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

kadry
giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(15)
stanisław
5 lata temu
Moja żona została wprowadzona w błąd przez chytre chwyty marketingowe w postaci nie podania jednoznacznej informacji o spełnieniu naszych oczekiwań. W tym samym dniu przy montażu urządzeń zorientowaliśmy się, że nie będzie tego co chcieliśmy. Natychmiastowa bo chyba 2- 4 dni po zawarciu umowy chęć jej modyfikacji złożona na piśmie została odrzucona. Pani podpisywała przy nas umowę i nie może od tego odstąpić, a w Sądzie Pani przegra - tyle usłyszeliśmy . Jako ludzie schorowani i po 70 zostaliśmy wykiwani w sposób wzorowy. Zbędny telefon stacjonarny opłacamy co miesiąc , bo kary wyegzekwują hieny w całej rozciągłości..
filippe
5 lata temu
spróbowałem, podziękowałem. Nigdy więcej.
polkie
5 lata temu
Mam pytanie do sieci komorkowych ;Komu sluzycie,ze stawiacie rakotworcze maszty GSM telefonii komorkowej w duzych skupiskach ludzkich?Dodam ,ze w Izraelu za postawienie masztu telefonii komorkowej w miejscu gdzie zamieszkuja mieszkancy grozi 15 lat wiezienia!
Timi
5 lata temu
Po plusie to druga najgorsza sieć oszukują na rachunkach trzeba pilnować rozliczeń, złodzieje. Niekopetętną mają załogę i niemiłą, dodatkowo maja bardzo drogie usługi
Renia
5 lata temu
Nie ma zasięgu i mnie oszukali na 25 zł ostatnio, pobrali mimo że miałam cykliczną usługę i sprawdziłam kiedy pobrali. A tu nagle przychodzi sms że musze włączyć usługę.A jak do nich dzwoniłam to nie wiedzieli czemu tak się stało