Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
23.11.2015 12:24

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Enter Air

Podziel się
Dodaj komentarz

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny sporządzony przez Enter Air w związku z ofertą publiczną akcji serii C oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii C oraz praw do akcji serii C, podała KNF. Spółka zapowiedziała na jutro konferencję prasową poświęconą m.in. ofercie publicznej.

Oferującym jest Ipopema Securities, a menedżerem oferty Bank Zachodni WBK, czytamy w komunikacie.

W lipcu br. Enter Air zawiesił ofertę publiczną z powodu niesprzyjających warunków rynkowych. Spółka podała wtedy, że w przyszłości nie wyklucza powrotu z ofertą publiczną.

Poprzednio, oferta publiczna do 7 mln akcji nowej emisji Enter Air rozpoczęła się 22 czerwca. Cena maksymalna została ustalona na 19 zł, ale spółka podała, że wartość oferty wyniesie ok. 110 mln zł. Pozyskane środki miały zostać przeznaczone na odnowienie floty samolotów.

Enter Air jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce i jednocześnie największym prywatnym przewoźnikiem lotniczym w Polsce. Grupa realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży, latając do ponad 30 krajów, od Islandii i Portugalii po Kenię i Tajlandię. Flota Enter Air składa się z 17 samolotów Boeing 737.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz