Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Marvipol chce sprzedać 550-600 mieszkań w tym roku

0
Podziel się:

Marvipol podtrzymuje też plany sprzedaży ponad 2 tys. samochodów Jaguar i Land Rover.

Mariusz Książek, prezes Marvipolu
Mariusz Książek, prezes Marvipolu (PAP/Paweł Kula)
bELlEltx

Marvipol podtrzymuje też plany sprzedaży ponad 2000 samochodów Jaguar i Land Rover w 2016/2017 r.

Celem sprzedażowym Marvipolu na rynku mieszkaniowym jest 550-600 lokali w 2015 r. wobec 776 w roku ubiegłym, poinformował agencję ISBnews członek zarządu Marcin Dąbrowski. Grupa podtrzymuje też plany sprzedaży ponad 2000 samochodów Jaguar i Land Rover w 2016/2017 r.

- 550-600 mieszkań to jest plan bardzo realny, ponieważ mamy naszą flagową inwestycję Central Park Ursynów. To ona będzie dominować w sprzedaży w 2015 r. - powiedział Dąbrowski w rozmowie z ISBnews.

bELlEltz

Przypomniał, że ostatnim wprowadzonym do sprzedaży etapem jest IB, obejmujący 440 lokali.

- Jego sprzedaż idzie tym lepiej, że w ofercie są lokale, które już powstają. Co do dalszych etapów - za chwilę będziemy mieli już wszystkie zgody administracyjne na każdy z nich. Wprowadzanie kolejnych etapów do sprzedaży zależeć będzie od tempa sprzedaży i naszych posunięć, jak chodzi o zakupy innych działek. Rozmawiamy o nabyciach i w 2015 r. chcemy uruchamiać kolejne projekty, niedawno podpisaliśmy umowę wstępną na ciekawy teren na Bielanach - wyjaśnił Dąbrowski.

- Segment motoryzacyjny będzie rósł skokowo. Podtrzymujemy, że w 2016/2017 r. chcemy dojść do sprzedaży ponad 2000 samochodów, dyskontując pojawiające się już niedługo w naszej ofercie samochodu z silnikami poniżej 2 litrów - powiedział także członek zarządu.

Zgodnie z jego słowami, ze wzrostem wolumenu sprzedaży pójdą równolegle inwestycje w marketing i sieć dystrybucji Jaguara i Land Rovera.

bELlEltF

- Inwestycje szacujemy na 70-80 mln zł, będą to głownie inwestycje naszych partnerów - autoryzowanych dealerów, ale również udział grupy Marvipol w tej kwocie będzie znaczący - podsumował Dąbrowski.

Notowania Marvipolu - 1 tydzień

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów. Jest również generalnym importerem lub wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek samochodów Land Rover, Jaguar i Aston Martin. Model biznesowy grupy uzupełnia sieć myjni samochodowych Robo Wash. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bELlElua
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)