Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mastercard uruchamia platformę Accelerate dla fintechów

0
Podziel się

Warszawa, 21.05.2018 (ISBnews) - Mastercard uruchamia platformę Accelerate, której celem jest pomoc szybko rozwijającej się branży FinTech w zwiększeniu skali działalności. Wsparcie obejmie dostęp do analiz, narzędzi, technologii i inwestycji sprzyjających innowacyjności. Platforma Accelerate będzie działać równolegle z programem Start Path, podał Mastercaer

Mastercard uruchamia platformę Accelerate dla fintechów
bCYBluOd

Oferta dla uczestników programu Accelerate obejmuje m.in. dostęp do praktycznej wiedzy oraz możliwość korzystania z zasobów Mastercard w obszarze przetwarzania danych. Specjaliści firmy pomogą firmom fintech uzyskać niezbędne do ekspansji na wielu rynkach licencje, a doradcy Mastercard Advisors będą służyć im analizami, opartą na danych wiedzą, a także wsparciem wykonawczym. Uczestnikom Accelerate Mastercard zaoferuje pomoże również pozyskać finansowanie strategiczne, a tym na wczesnym etapie rozwoju spełnić wymogi w zakresie wymaganych poręczeń, podano w komunikacie.

"Stworzenie platformy Accelerate to kolejny krok w naszym długoterminowym dążeniu do zdobycia pozycji preferowanego partnera firm fintech. Ta globalna społeczność należy do najprężniejszych i najbardziej dynamicznych, a nam zależy na pomaganiu jej w wydobyciu jej pełnego potencjału. Mamy ponad pół wieku doświadczenia we wspieraniu rozwoju branży usług finansowych. Jesteśmy więc znakomicie przygotowani do pomocy firmom fintech w realizacji ich coraz ambitniejszych planów rozwojowych" - powiedziała wiceprezes Mastercard Ann Cairns, cytowana w komunikacie.

Obecnie Mastercard w samej Europie współpracuje z ponad 30 cyfrowymi bankami, wśród których znajdują się zarówno nowe podmioty, jak i przedsiębiorstwa o ugruntowanej już pozycji rynkowej. Ponadto, w Polsce Mastercard jest partnerem strategicznym platformy współpracy korporacji i startupów The Heart, w tym ścieżki tematycznej fintech, podano także.

bCYBluOG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)