Notowania

msx
07.09.2012 17:50

Mostostal-Export zrealizuje inwestycję w Rosji

Szacunkowa wartość inwestycji to 1,6 mld USD.

Podziel się
Dodaj komentarz
(domin_domin/iStockphoto)

Mostostal-Export i rosyjska firma Trading House Victory podpisały list intencyjny dotyczący możliwości nawiązania strategicznej współpracy w zakresie realizacji projektu zabudowy mieszkaniowej, wraz z niezbędną infrastrukturą uzbrojenia terenu, budowy stacji zasilania oraz demontażu i rozbiórki istniejącej zabudowy w dzielnicy Traktorozavodsky w Czelabińsku, poinformowała polska spółka.

Szacunkowa wartość inwestycji to 1,6 mld USD.

_ Przedmiotowa inwestycja realizowana będzie na terenie o powierzchni 42,57 ha a jej całkowita szacunkowa wartość, wraz z robotami infrastrukturalnymi i sieciowymi, wynosi: 1.6 mld USD. (...) Finansowanie zamierzenia inwestycyjnego zapewnione będzie w części przez (Trading House Victory) jako Inwestora oraz przez Mostostal-Export jako Generalnego Wykonawcę, oparte na ubezpieczeniu KUKE lub innego podmiotu _ - czytamy w raporcie.

Spółka podała, że intencją stron jest zawarcie umowy na roboty budowlane w systemie generalnego wykonawstwa oraz osiągnięcie porozumienia nie później, niż do końca października 2012 roku.

| |
| --- |

Tagi: msx, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz