Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Poczta Polska zapewni benefity pracownikom. Ma umowę na 51 mln zł

Poczta Polska zapewni benefity pracownikom. Ma umowę na 51 mln zł

Umowa zacznie obowiązywać od 10 listopada przez okres kolejnych 26 miesięcy. Fot. Mateusz Madejski
Umowa zacznie obowiązywać od 10 listopada przez okres kolejnych 26 miesięcy.

Benefit Systems, wydawca i operator kart MultiSport, podpisał umowę z Pocztą Polską. Pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity. Państwowy gigant zapłaci za nie ponad 51 mln zł.

Poczta Polska, działająca w imieniu własnym oraz Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych i Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie, zawarła umowę z Benefit Systems.

"Przedmiotem umowy jest zapewnienie dostępu do usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Poczty Polskiej S.A. oraz pracowników grupy kapitałowej Poczty Polskiej i ich rodzin oraz osób towarzyszących" - czytamy w komunikacie Benefitu.

Umowa zacznie obowiązywać od 10 listopada przez okres kolejnych 26 miesięcy. Za udostępnione pracownikom benefity Poczta Polska zapłaci 51 mln 105 tys. 600 zł brutto.

Umowa została zawarta w wyniku rozstrzygnięcia przetargu o udzielenie zamówienia publicznego.

Mniejsze firmy niechętnie motywują swoich pracowników


 

Na koniec czerwca Benefit miał wydanych 1 mln 97,3 tys. aktywnych kart sportowych. W ciągu 12 miesięcy zwiększył ich liczbę o 116,3 tys. szt. To oznacza progres o blisko 15 proc.

Po pierwszych sześciu miesiącach tego roku przychody ze sprzedaży Benefit Systems były na poziomie 588 mln zł. To o 130 mln zł więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Przełożyło się to na blisko 24-procentowy wzrost zysku netto do prawie 46 mln zł.

Czytaj więcej: Benefit Systems na celowniku UOKiK

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki. Główne programy to MultiSport, MyBenefit, BenefitLunch, MultiBilet, MultiKafeteria i MultiTeatr.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Już 19 września premiera książki pt. Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy. Książka dostępna jest w przedsprzedaży w księgarniach internetowych

umowa, poczta polska, benefit systems, multisport
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
miron
2018-09-14 17:10
Niech lepiej dokupią tabletów do podpisu elektronicznego dla każdego okienka bo wystarczy ze w okienku zbtabletem pani kupuje wysyla 50 poleconych i traci się bez sensu godzinę!
Beata
2018-09-13 21:48
Pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity. Państwowy gigant zapłaci za nie ponad 51 mln zł.
wwww
2018-09-13 12:18
ale benefit wstep na fitnes buahahahaahahaahaah
Pokaż wszystkie komentarze (7)