Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Niższa cena docelowa dla Orco Property Group

0
Podziel się:

Analitycy KBC Securities, w raporcie z 3 maja, obniżyli cenę docelową akcji Orco Property Group o 28,3 proc. do 2,65 euro. Podtrzymali jednocześnie rekomendację sprzedaj.

Niższa cena docelowa dla Orco Property Group
(Gripas/Dreamstime)

Analitycy KBC Securities, w raporcie z 3 maja, obniżyli cenę docelową akcji Orco Property Group o 28,3 proc. do 2,65 euro. Podtrzymali jednocześnie rekomendację _ sprzedaj _.

Rekomendacja została wydana przy cenie 3,06 euro. _ Orco z powodzeniem wynegocjowało ze swoimi obligatariuszami zamianę obligacji Orco Property Group o wartości 548,5 mln euro oraz obligacji Orco Germany o wartości 100,1 mln euro na akcje, a także emisję nowych obligacji (głosowanie za emisją obligacji o wartości 24,1 mln euro będzie miało dopiero miejsce). Tym samym liczba akcji spółki wzrośnie z 17,1 mln obecnie do maksimum 108,3 mln _ - poinformowano w raporcie.

_ Wierzymy, że konwersja pozwoli obniżyć wskaźnik zadłużenia w stosunku do aktywów spółki z 65,8 proc. do 39,8 proc., a także obniży nasze szacunki odnośnie kosztów z tytułu odsetek z 78,6 mln euro do 37,4 mln euro w 2013 r. _ - dodano.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)