Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
górnictwo
08.08.2017 14:43

Oferta Izostalu i Stalprofilu na 71,97 mln zł netto wybrana przez Gaz-System

Podziel się
Dodaj komentarz

Oferta konsorcjum Stalprofilu i jego spółki zależnej - Izostalu, warta 71,97 mln zł netto, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu Gaz-Systemu na dostawę izolowanych rur stalowych do budowy gazociągu Zdzieszowice-Wrocław, podały spółki.

"Zarząd Stalprofil S.A. powziął informację o wyborze przez Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. z siedzibą w Warszawie (zamawiający), oferty złożonej przez spółkę zależną Izostal S.A., w imieniu konsorcjum firm w składzie: Izostal S.A. (lider konsorcjum) oraz Stalprofil S.A. (członek konsorcjum), jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę izolowanych rur stalowych dla zadania inwestycyjnego realizowanego przez O.G.P. Gaz-System S.A. - Gazociąg DN 1000 Zdzieszowice - Wrocław odcinek Zdzieszowice - Brzeg o długości około 45 km" - czytamy w komunikacie.

W ramach konsorcjum za produkcję i dostawę izolowanych Izostal.

"Wartość złożonej przez lidera konsorcjum oferty wynosi 71 972 tys. zł netto, co stanowi 88 526 tys. zł brutto" - czytamy dalej.

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia przewiduje realizację dostaw w terminie 1 lutego 2018 r. do 31 maja 2018 r., podano także.

Konsorcjum podpisze z zamawiającym umowę, która stanowić będzie umowę cząstkową w ramach zawartej umowy ramowej zawartej w 2015 r.

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. W 2016 r. miała 800 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz