Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Orbis rozwija działalność na Łotwie

0
Podziel się:

Hotel ibis Ryga, który zostanie otwarty w centrum stolicy Łotwy, dołączy do Grupy Hotelowej Orbis pod koniec 2016 roku.

Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Grupy Orbis
Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Grupy Orbis (Orbis SA)

Hotel ibis Ryga, który zostanie otwarty w centrum stolicy Łotwy, dołączy do Grupy Hotelowej Orbis pod koniec 2016 roku, podał Orbis.

_ - Marka ibis jest dobrze znana i ceniona w całej Europie zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Wierzymy, że w ramach międzynarodowej sieci nasz hotel będzie korzystać z kanałów rezerwacji, programu lojalnościowego, narzędzi sprzedaży i marketingu oraz ze wsparcia udzielonego przez Accor i Orbis. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, drodze do sukcesu _ - powiedział Oleg Vyshniakov z Wisher Enterprise LV, właściciela hotelu, cytowany w komunikacie.

Ibis Ryga zaoferuje 114 nowoczesnych i komfortowych pokoi. Hotel jest usytuowany w biznesowej dzielnicy miasta, blisko hotelu Mercure Ryga Centrum. Hotel będzie działać pod marką ibis i zostanie podłączony do Globalnego Systemu Sprzedaży i Dystrybucji Accor, podano również.

Hotele grupy Orbis działają pod markami należącymi do Accor: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis budget i ibis Styles, a także pod polską marką Orbis Hotels, oferując usługi w standardach od pięciu do jednej gwiazdki. W 2014 r. spółka odnotowała 708 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)