Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Orco liczy na sprzedaż biurowca w Niemczech

0
Podziel się:

Spółka liczy, że transakcja ta przyniesie netto 40-50 mln euro.

Orco liczy na sprzedaż biurowca w Niemczech
(Marlee90/iStockphoto)

Spółka deweloperska Orco Property Group (OPG) liczy na sprzedaż biurowca Sky Office w Düsseldorfie do końca tego roku, poinformował prezes OPG Jean-Francois Ott. Spółka liczy, że transakcja ta przyniesie netto 40-50 mln euro.

_ - Jest duże zainteresowanie inwestorów i jestem pewny, że transakcja będzie miała miejsce do końca roku _ - powiedział Ott w wywiadzie dla Bloomberga. Spółka liczy na uzyskanie z tej transakcji 40-50 mln euro netto, dodał Ott.

Prezes podtrzymał też plan uzyskania w tym roku 340-370 mln euro przychodów, z uwzględnieniem sprzedaży aktywów oraz przychodów z najmu i działalności deweloperskiej, podał też Bloomberg.

W raporcie za I kw. br. Orco podało, że oczekuje przychodów w tym roku na poziomie 340-370 mln euro, uwzględniając potencjalną sprzedaż biurowca Sky Office w Düsseldorfie.

Orco Property Group miało 7,50 mln euro skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2011 roku wobec 237,73 mln euro zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 73,57 mln euro wobec 163,08 mln euro rok wcześniej.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)