Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pharmena ustaliła cenę emisyjną akcji serii E na 6 zł za sztukę

0
Podziel się

Zarząd Pharmeny podjął uchwałę o ustaleniu ceny emisyjnej akcji serii E na 6 zł za jedną akcję, podała spółka.

Pharmena ustaliła cenę emisyjną akcji serii E na 6 zł za sztukę
bEpJlxxN

"Powyższa cena emisyjna dotyczy oferty publicznej do 2 638 516 akcji zwykłych na okaziciela serii E z zachowaniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy. Emitent wskazuje, iż warunkiem koniecznym do przeprowadzenia oferty publicznej akcji serii E jest uprzednie zatwierdzenie przez Komisję Nadzoru Finansowego prospektu emisyjnego" - czytamy w komunikacie.

W połowie listopada Pelion, posiadający wraz z podmiotami zależnymi łącznie 58,7% udziału w kapitale zakładowym Pharmeny, zadeklarował, że wraz z tymi podmiotami zamierza "uczestniczyć w planowanej emisji akcji spółki Pharmena, oferowanych w ramach prawa poboru obecnym akcjonariuszom spółki w zakresie powodującym minimum utrzymania obecnego udziału w kapitale spółki".

W połowie października br. Pharmena złożyła do KNF prospekt emisyjny w związku z emisją akcji serii E i przeniesieniem notowań na główny rynek GPW.

bEpJlxxP

Pharmena to spółka biotechnologiczna, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. Jest notowana na NewConnect od 2008 r.

bEpJlxyq
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)