Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polimex pozyskał gwarancje na budowę

0
Podziel się:

PKO BP udzieli na zlecenie Polimex Projekt Opole gwarancji bankowej zwrotu zaliczki na kwotę 199,16 mln zł z terminem ważności do dnia 15 maja 2019 r. oraz gwarancji bankowej należytego wykonania na kwotę 199,16 mln zł z terminem ważności do dnia 30 sierpnia 2018 r.

Polimex pozyskał gwarancje na budowę
(Monkeybusinessimages/Dreamstime)
bEVamLKJ

Polimex Projekt Opole, spółka zależna Polimeksu-Mostostalu, podpisała z PKO BP umowę o udzielenie gwarancji do kontraktów na budowę bloków energetycznych nr 5 i 6 w PGE Elektrowni Opole - podał Polimex.

PKO BP udzieli na zlecenie Polimex Projekt Opole gwarancji bankowej zwrotu zaliczki na kwotę 199,16 mln zł z terminem ważności do dnia 15 maja 2019 r. oraz gwarancji bankowej należytego wykonania na kwotę 199,16 mln zł z terminem ważności do dnia 30 sierpnia 2018 r., których beneficjentem będzie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami do 25 stycznia Polimex powinien dostarczyć gwarancje zwrotu zaliczki i gwarancję należytego wykonania do projektu budowy bloków w Elektrowni Opole.

bEVamLKL

Wiceprezes spółki Arkadiusz Kropidłowski informował wcześniej PAP, że nie spodziewa się zagrożenia dla dostarczenia w odpowiednim terminie niezbędnych gwarancji dla projektu budowy bloków w Opolu.

bEVamLLm
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)