Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Połowiczna fuzja Boryszewa i Suwar

0
Podziel się:

Spółki Boryszew i Suwary podpisały list intencyjny, w celu połączenia oddziału Boryszewa w Sochaczewie ze spółką Suwary.

Spółki Boryszew i Suwary podpisały list intencyjny, w celu połączenia oddziału Boryszewa w Sochaczewie ze spółką Suwary.

"Zgodnie z treścią listu, mając na uwadze komplementarny charakter działalności prowadzonej przez Suwary SA oraz Boryszew SA Oddział Boryszew w Sochaczewie, strony zgodnie deklarują wolę podjęcia działań zmierzających do włączenia Oddziału Boryszew do półki Suwary SA i prowadzenia dalszej działalności w ramach jednego organizmu gospodarczego" - napisano w komunikacie.

"Celem strategicznym połączenia jest zbudowanie podmiotu o silnych fundamentach, zdolnego do dalszego intensywnego rozwoju w ramach branży przetwórstwa tworzyw sztucznych" - dodano.

Spółki oczekują, że dzięki połączeniu zwiększy się efektywność prowadzonej działalności.

"Po dokonaniu stosownych analiz prawno-ekonomicznych zarządy obu spółek przedstawią akcjonariuszom szczegółowe informacje na temat planowanej transakcji oraz zwrócą się do organów statutowych o wyrażenie zgody na jej przeprowadzenie" - głosi komunikat.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)