Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Premium Mobile przekroczył 100 tys. kart SIM

0
Podziel się:

Warszawa, 04.06.2018 (ISBnews) -  Premium Mobile przekroczył już próg 100 tysięcy kart SIM i jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią telefonii komórkowej w Polsce, podała spółka.

Premium Mobile przekroczył 100 tys. kart SIM

"Premium Mobile to także według najnowszych zestawień Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) nr 1 w kwietniu i maju 2018 wśród wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce w bilansie przenoszonych numerów (MNP)" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec maja 2018 operator telefonii komórkowej Premium Mobile osiągnął w swojej bazie pułap 100 tys. kart SIM, ponownie potwierdzając opinię najdynamiczniej rosnącego operatora na polskim rynku usług telekomunikacyjnych, dodano w informacji.

"Jest nam niezmiernie miło, że w ciągu tak krótkiego czasu zaufało nam już tak wielu klientów. [...] Klienci chcą mieć tanią usługę tej samej jakości, jaką oferują duzi operatorzy, jak również dobrą bieżącą obsługę bez zbędnego zawracania im głowy. A wszystko to bez konieczności wiązania się długoterminową umową na lata. To właśnie zapewnia im Premium Mobile. Naszym celem jest przekonać jeszcze więcej Polaków do korzystania na co dzień z naszej oferty" - powiedział wiceprezes zarządu Premium Mobile Dariusz Chlastawa, cytowany w komunikacie.

Premium Mobile to polski komórkowy operator wirtualny (MVNO, Mobile Virtual Network Operator) oraz jeden z czołowych podmiotów wśród wszystkich operatorów komórkowych w Polsce (w rankingu przenoszenia numerów między operatorami netto, przyjścia minus odejścia). Premium Mobile działa na infrastrukturze sieci Plus.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)