Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
14.12.2015 15:56

Prezes PKP PLK Andrzej Wojciechowski złożył rezygnację z funkcji

Podziel się
Dodaj komentarz

Prezes PKP Polskich Linii Kolejowych Andrzej Filip Wojciechowski i członek zarządu Karol Depczyński złożyli rezygnację z pełnionych funkcji, podała spółka.

"Dziś, po około trzech latach zasiadania w zarządzie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., składamy rezygnację z tych zaszczytnych funkcji. Dziękujemy wielu wspaniałym osobom, z którymi wspólnie zmienialiśmy jedną z największych spółek Skarbu Państwa, przeprowadzając ją przez okres wielu trudnych wyzwań. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że pomimo naszego odejścia, spółka sprawnie działa, w pełni realizując powierzone jej zadania, pod przewodnictwem wiceprezesa w ramach czteroosobowego zarządu" - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie PKP PLK.

W składzie zarządu pozostają wiceprezes Andrzej Pawłowski i członkowie zarządu Piotr Wyborski, Tomasz Kruk i Marcin Mochocki.

Jedynym akcjonariuszem spółki PKP S.A. jest Skarb Państwa, reprezentowany przez ministra właściwego ds. transportu. Oznacza to, iż jest on jednocześnie walnym zgromadzeniem spółki.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz