Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Próchnik kupił za 18 mln zł spółkę prowadzącą sklepy Rage Age

0
Podziel się

Spółka kupiła udziały od Rage Age International Holding, której udziałowcem jest m.in. prezes Próchnika Rafał Bauer.

Próchnik kupił za 18 mln zł spółkę prowadzącą sklepy Rage Age
bEimdwth

Próchnik kupił za18 mln zł 100 proc. udziałów w spółce Rage Age International, która kontroluje firmy prowadzące sklepy modowej marki Rage Age.

Spółka kupiła udziały od Rage Age International Holding, której udziałowcem jest m.in. prezes Próchnika Rafał Bauer. Transakcję sfinansowano środkami pozyskanymi z podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji serii I.

RAI jest spółką holdingową kontrolującą firmy, które prowadzą sieć detaliczną modowej marki odzieżowej Rage Age. W chwili obecnej sieć liczy 7 placówek. _ Połączenie potencjału z Próchnik SA umożliwi osiągnięcie korzyści w zakresie zakupów produktu oraz logistyki, marketingu i kosztów prowadzenia działalności _ - napisano w raporcie.

bEimdwtj

Porównaj na wykresach spółki i indeksy EURUSD - bardzo ciekawie jest na EURUSD, gdzie przed dwoma dniami doszło do wybicia górą z krótkoterminowej konsolidacji, ale kierunek średnioterminowy nadal pozostaje spadkowy; a to dlatego, iż byki przegrały kluczową walkę o 1,35 (wcześniej przełamanie tego poziomu jako wsparcia przypieczętowało wyprzedaż, jest to zatem teraz silny opór) i kurs dynamicznie cofnął się poniżej 1,34; kupujący mogą się jeszcze bronić przy 1,335 (próbując np. ukształtować tam duże podwójne dno), ale jeśli to się nie powiedzie, spadki sięgną poziomu 1,3250; taki też poziom byłby obecnie uzasadniony tym co widzimy na rynku obligacji hiszpańskich i włoskich.

bEimdwtK
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)