Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
06.02.2017 10:10

Przychody w segmencie modowym HubStyle wzrosły o 69% r/r do 1,4 mln zł w I

Podziel się
Dodaj komentarz

Przychody ze sprzedaży w segmencie modowym HubStyle wyniosły w styczniu br. 1,4 mln zł, co oznacza wzrost 0 69% r/r, poinformowała spółka. Przychody ze sprzedaży ogółem wzrosły w styczniu o 44% r/r do 2,5 mln zł.

"W styczniu notujemy kolejne wzrosty w ujęciu rok do roku. Obecnie kończymy sezon wyprzedaży i przygotowujemy zupełnie nowe kolekcje na okres wiosenny. Mamy ambicję utrzymać wzrostowy trend z zeszłego roku - nasze marki są coraz bardziej rozpoznawalne i coraz lepiej sprawdza się u nas model sprzedaży w cross-sellingu - m.in. dzięki otwartemu w grudniu multi-showroom" - powiedziała prezes Monika Englicht, cytowana w komunikacie.

W segmencie e-commerce, do którego zaliczany jest nowoczesny dostawca kontentu e-commerce'owego, spółka Nokaut.pl, w styczniu 2017 roku odnotowano przychody w wysokości 1,1 mln zł, co oznacza, że były o 21% wyższe w porównaniu z tym samym miesiącem 2016 roku, podano również.

"22 grudnia 2016 roku HubStyle otworzyła pierwszy multi-showroom dla marek Sugarfree, Cardio Bunny oraz Kragelman. Multi-showroom działa na zasadzie cross-sellingu" - czytamy również w komunikacie.

Grupa HubStyle (dawniej Grupa Nokaut) jest właścicielem marki odzieżowej Sugarfree.pl i sklepu internetowego pod tym adresem, oferującego sukienki, głównie polskiej produkcji oraz marek Cardio Bunny, Emente, Kragelman, Freakylicks. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz