Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Religijna telewizja TVN gotowa do startu

0
Podziel się:

Kanał tematyczny telewizji TVN poświęcony religii wystartuje 15-go września. Tydzień wcześniej program - znany na razie pod roboczą nazwą TVN Religia - rozpocznie próbną emisję wewnętrzną.

Religijna telewizja TVN gotowa do startu
(PAP/EPA)

Kanał tematyczny telewizji TVN poświęcony religii wystartuje 15-go września - donosi "Rzeczpospolita". Tydzień wcześniej program - znany na razie pod roboczą nazwą TVN Religia - rozpocznie próbną emisję wewnętrzną.

Wzbogaci on ofertę platformy cyfrowej "n", która - jak i cała grupa TVN - należy do koncernu ITI. Dziennik dodaje, że kanał będzie dostępny w bezpłatnym pakiecie.

Gazeta pisze, że TVN Religia przygotowuje zespół kilkunastu osób, kierowany przez księdza Kaziemierza Sowę i publicystę Szymona Hołownię. Wybrano już nazwę kanału i jego logo, które mają zostać ujawnione w najbliższych dniach.

"Rzeczpospolita" podkreśla, że twórcy nowego kanału nie mówią wprost o konkurowaniu z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Tymczasem - jak dodaje gazeta - hierarchowie sympatyzujący z ojcem Rydzykiem nie kryją podejrzliwości wobec projektu finansowanego przez koncern postrzegany jako przeciwnik Radia Maryja.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)