Notowania

nieruchomości
30.06.2015 08:30

Robyg wyemitował obligacje za 60 mln zł

Spółka zamierza ubiegać się o wprowadzenie obligacji do alternatywnego systemu obrotu na rynku Catalyst.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)
Zbigniew Okoński, prezes Robyg

Cel emisji nie został określony. Ostateczny termin wykupu obligacji został ustalony na 28 czerwca 2019 roku z możliwością ich wcześniejszego wykupu. Spółka zamierza ubiegać się o wprowadzenie obligacji do alternatywnego systemu obrotu na rynku Catalyst, podano również.

Robyg wyemitował w ramach oferty prywatnej 600 sztuk niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii N o łącznej wartości nominalnej i emisyjnej 60 mln zł, podała spółka.

"Obligacje podlegają zmiennemu oprocentowaniu w wysokości stawki WIBOR dla sześciomiesięcznych depozytów bankowych w PLN (WIBOR6M) powiększonej o marżę, naliczonemu w skali roku od wartości nominalnej obligacji, przy czym odsetki będą wypłacane z dołu co sześć miesięcy, poczynając od daty emisji, a ich wysokość będzie podlegać zmianie w zależności od zmiany stawki WIBOR dla sześciomiesięcznych depozytów bankowych w PLN (WIBOR6M)" - czytamy w komunikacie.

Szacunkowa wartość zaciągniętych zobowiązań finansowych spółki na dzień 31 marca 2015 roku wynosi: 277 393 417 zł.

Notowania tygodniowe akcji Robyg

Robyg to deweloper realizujący inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku.

Tagi: nieruchomości, rob, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz